- SAPPHIRE

Цена
€849 00 / 1660 50 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-9070-xt-16g-gddr6
Engine/Core clock
Boost Clock: Up to 3060 MHz
Game Clock: Up to 2520MHz
Memmory size
16GB
Memory type
GDDR6
Memory interface
256 bit
Memory clock
20 Gbps Effective
CUDA cores
4096 Units
I/O
2x HDMI®
2x DisplayPort™ 2.1a
Power Connector 3x8-pin
Card bus
PCI-Express 5.0 x16
Maximum resolution
7680×4320
Maximum displays
4
Power consumption
330W
Recommended system power
750W
Dimensions
330.8(L)X 128.5(W)X 65.68 (H)mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Memory size | 16GB |
| Memmory size | 16GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory Interface | 256 bit |
| Memory Clock | 20 Gbps Effective |
| I/O | 2x HDMI® |
| I/O | 2x DisplayPort™ 2.1a |
| I/O | Power Connector 3x8-pin |
| Card Bus | PCI-Express 5.0 x16 |
| Resolution | 7680×4320 |
| System Power | 750W |
| Vendor_url | https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-9070-xt-16g-gddr6 |
| Dimensions | 330.8(L)X 128.5(W)X 65.68 (H)mm |
| Engine/Core clock | Boost Clock: Up to 3060 MHz |
| Engine/Core clock | Game Clock: Up to 2520MHz |
| CUDA Core | 4096 Units |
| OS | Linux®, Windows® 10, and Windows 11. 64-bit operating system required |
| Engine Clock | Boost Clock: Up to 3060 MHz |
| Engine Clock | Game Clock: Up to 2520MHz |
| Power Consumption | 330W |
| CUDA cores | 4096 Units |
| Maximum resolution | 7680×4320 |
| Maximum displays | 4 |
| Recommended system power | 750W |
| Maximum Display | 4 |
| Тегло | 2.64кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Размер на паметта | 16 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 340 |
| Препоръчително захранване (W) | 800 |
| Boost честота (MHz) | 2610 |
| Шина на паметта | 384 |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 3 |
| Дължина (mm) | 320 |
| Брой заети слота | 2.5 слота |
| Захранващи конектори | 2x 8-pin |
| Тегло | 2.64кг |
Видео карта SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 9070 XT OC 16GB
Изживейте изключителна игрова и творческа производителност с SAPPHIRE NITRO+ RX 9070 XT OC. С 16 GB високоскоростна памет и усъвършенствано охлаждане, тази карта осигурява плавни честоти на кадрите и стабилна работа дори при тежки натоварвания.
Ключови Предимства
- NITRO+ Охлаждане — Дизайн с три вентилатора и хибридни топлинни тръби за отлично управление на температурата, поддържащи ниски температури и минимален шум.
- Овърклокната производителност — Фабрично настроен boost такт за допълнителна скорост веднага след разопаковане, без необходимост от ръчен овърклок.
- 16 GB GDDR6 памет — Достатъчно VRAM за 4K игри, създаване на съдържание и AI задачи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Размер на паметта | 16 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Шина на паметта | 256-битова |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x16 |
Какво има в кутията
- Видео карта SAPPHIRE NITRO+ RX 9070 XT OC
- Бързо ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








